1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пискате ли за време на секс?

Дискусија во 'Секс' започната од N.A.T.A.S.A, 28 октомври 2010.

  1. GeorGinnA

    GeorGinnA Популарен член

    Се зачлени на:
    20 октомври 2010
    Пораки:
    667
    Допаѓања:
    2.007
    Леле бе темаваааа :rock: :rock: :rock:

    Сакам да уживаме со дечко ми взаемно во сексот,убаво ми е и тоа го искажувам со погледи ,со воздишки,со по некој ватрен збор....Убаво е,шо е право ,право си е:)

    Знам да бидам погласна во одредени ситуации,во секој случај не врескам зашто не чувствувам таков нагон и мислам дека таквото дивјачко да не речам животинско завивање само ќе ни го расипе моментот.

    Што не значи дека им го расипува на други двојки....секој си ужива како му е најарно :rofl: :rofl:
     
    На Cecko85 и Lolo5 им се допаѓа ова.
  2. Spidy

    Spidy Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    4.182
    Допаѓања:
    10.790
    Пол:
    Женски
    Аууу колку би сакалаа :?: ама толку добро сум се истренирала за да бидам тивка (сепак најчесто неговите спијат во другата соба :lol: ) што кога на неколку пати се случило да бидеме сами, он ќе рече викни ако ти се вика, и знам дека му прави тоа кејф, ама пуста јас не можам :( ништо повеќе од некоја маааалку погласна воздишка... Баш е штета, ама тоа е. Може кога ќе се омажам ќе се навикнам да си викнам колку ми сака душичката ;)
     
    На Cecko85, Lolo5 и Sanjence им се допаѓа ова.
  3. teddybear

    teddybear Популарен член

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    2.679
    Допаѓања:
    10.370
    хахахаха темава е добра ... јас не пискам ... му шепкам хахахахаха еднаш само на одмор викнав ама многу чудно не знам од кај излезе тоа и се прснавме од смеење :rofl: .... или ќе го стиснам силно со рацете ... не викам ќе ги вознемирам неговите хахаха ... или па комшиите пошто претежно прозорот е малце поодтворен :lol:
     
    На Cecko85 и Lolo5 им се допаѓа ова.
  4. kate-the-great

    kate-the-great Популарен член

    Се зачлени на:
    26 октомври 2010
    Пораки:
    1.473
    Допаѓања:
    1.833
    Многу сум гласна јас
    ама така се чувствувам едноставно убаво ми е :)
    ама не го правиме тоа ако не е сам дома
    немислам идните свекор и свекрва да ме слушаат :D
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. mina

    mina Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    1.260
    Допаѓања:
    637
    Па да...колку што ни дозволуваат околностите! Со оглед на тоа дека неговите спијат на спрат подолу од нас,се разбира дека се контролирам...ама кога ми се пружи можност да нема некој блиску до нас,тогаш пискам погласно!!!
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.792
    Допаѓања:
    65.501
    Пол:
    Женски
    Зависи. Некогаш толку ќе си се унесам, што ни глас не ми се слуша :lol:
    Е некогаш... Еднаш ни тропаа комшиите одозгора да сме се стишеле им спиеле децата :$
     
    На sj *O*, Lolo5, monushka и 2 други им се допаѓа ова.
  7. Zaljubena111

    Zaljubena111 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    2.085
    Допаѓања:
    1.647
    Море понекогаш како се заборавам :$ , и само ќе слушнам се отвара вратата на 1 спрат :@ , сум ги разбудила домашните од пискање. Маж ми обожава кога пискам дури понекогаш и тој си потписнува ама е потивок од мене во секој случај :lol:
     
    На Cecko85 и Lolo5 им се допаѓа ова.
  8. alisa222

    alisa222 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 октомври 2010
    Пораки:
    217
    Допаѓања:
    46
    АИИ не да сакам да пискамм :rofl: Дури мислам дека на секој доживеан оргазам испуштам звуци и тоа мнооогу гласно ако сме сами , или потивко ако има некој во станот .Така се ослободувам и мислам дека ако не сум гласна неможам да свршам. Знам дека на дечко ми му се допаѓа тоа ;) и уште повеќе се пали. А исто така и при текот на сексуалниот однос испуштам секси гласови ,воздишки ,му шепотам на ушето дека многу ми е убаво и со тоа на дечкото му давам како потик да продолжи и затоа и многу често доживувам оргазам . ;) Дечко ми го имам приметено дека при свршување подвикнува ,воздивнува но во споредба со мене тој е мнооогу потивок :D
     
    На Cecko85 и Lolo5 им се допаѓа ова.
  9. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
    Некако ова пискате ептен ми боцка во очи. А и темава :x

    Инаку дали викам за време на секс?
    Па зависи колку некој е способен да го извлече тоа од мене, ако ми е ептен јако тогаш викам и тоа доста силно 8)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    За време на секс не пискам, туку ја будам баба му, која е во соседната соба 8)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.711
    Допаѓања:
    150.519
    Као коа ќе видам пајак,змија или замислете атмосфера у кланица...ете ти го.Мошне романтично и евентуално,одлично чак што више врло добро!
    Заради обемната дискусија,не можеме да утврдиме дали сакаат жените да пискаат и врискаат или не сакаат,ќе ве молам една анкета,со да и не! :D

    Иначе,кој пробал знае!Жи-Ва!Има доста убаво значење слоганов,со се брендов! :D
     
    На Cecko85 и Lolo5 им се допаѓа ова.
  12. sesilija

    sesilija Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    4.177
    Допаѓања:
    13.276
  13. milk.honney

    milk.honney Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 ноември 2010
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    23
    Стенкам како луда, знам дека тоа го пали и него , а и мене тоа ми дава уште толку поголема секс енергија :P
     
    На hermosa и Lolo5 им се допаѓа ова.
  14. slobodka

    slobodka Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.114
    Допаѓања:
    2.705
    Пол:
    Женски
    Ама не да сум гласна тоа е веке претерано,ама само кога ми доаѓа само од себе, не сакам да глумам.Но како на комшијата девојка му нема таков шампион секоја втора-трета вечер ме буди во 2-3 часот сабајле, веќе досадни се не сум наспана од нив.Ај нека раскинат побргу да се наспијам(ама сум злобна бре)ха ха
     
    На Cecko85, piksooki, Lolo5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  15. N.A.T.A.S.A

    N.A.T.A.S.A Нов член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2010
    Пораки:
    650
    Допаѓања:
    486
    Хахаха! Една моја пријателка ми се жалеше дека не можела да спиела бидејки на долниот спрат оние многу пискале :D
     
    На Cecko85, brazilia и Lolo5 им се допаѓа ова.
  16. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    341
    нееееееее,никогаш не сум имала можност а и прв пат слушам за вакво нешто? :^)
     
    На piksooki и Lolo5 им се допаѓа ова.
  17. renata76

    renata76 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 април 2010
    Пораки:
    222
    Допаѓања:
    34
    хахахахахахах

    ме насмеа темава, што се ќе ви текне....
    понекогаш кога ми доаѓа пуштам глас, стенкам, тоа и него го задоволува,
    нормално нема да седам као дрво, ама и он понекогаш сака да стенка, кејф му е знам!

    :P :P
     
    На Cecko85 и Lolo5 им се допаѓа ова.
  18. TheOne

    TheOne Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2010
    Пораки:
    18
    Допаѓања:
    5
    ооо да, и тоа ми требаше доста време да се опуштам, некако се срамев... али сеа сум ептен гласна :D
     
    На hermosa и Lolo5 им се допаѓа ова.
  19. Dragana.sweet

    Dragana.sweet Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 февруари 2011
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    17
    леле ја многу урлам и гракам лелееееееее
     
    На Cecko85, Lolo5, Moka5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  20. Marge

    Marge Популарен член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    739
    Допаѓања:
    2.746
    Леле-ДА! Не пискам,вриштам,во зависност од околностите,нелли?Пример кога сме кај него,се контролирам,неговите спијат во другата соба,нема смисла,срам ке ми биде да ги погледнам другиот ден(не дека не ме слушнале до сега :$ ),ама кога сме кај мене,дека живеам со цимери и кога знам дека не се дома,леле луѓе :$ И поради тоа што сум премногу внесена во сексот,не приметувам колку сум гласна и после тоа кога ке се смири се,кога ке сфатам дека уште ми одѕвонува во уши мојот глас,ми текнува колку сум била гласна и викам дека следниот пат нема уста да отворам :$
     
    На Cecko85, sj *O*, Biny и 3 други им се допаѓа ова.