1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Писмена

Дискусија во 'Канта' започната од badgirl12, 15 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. badgirl12

  badgirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  15
  Може ја отворив темава на погрешно место али ај ..
  Праам последна писмена македонски .. треба сама да изберам за што ќе пишувам писмената е утре а јас незнам за што да пишувам ке мозе да ми дадете некоја идеја ? :)
  Ве молам ..фала однапред :*
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Темата не поттикнува дискусија и е против правилата на форумот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.