1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пишгазам или мочгазам

Дискусија во 'Канта' започната од baba Rada, 7 јануари 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
  Незнам до каде стигнавте со новитетите и разните видови и начини на достигнување на женскиот оргазам, но овој начин јас предмалку го прочитав..станува збор за полна бешика, полн мочен меур, да се издржи да не се оди на пишкање или мочкање и така да се има сексуален однос.
  Тие жени што пробале ваков секс, што издржале да не се помочаат, велат дека оргазмот бил најубав од сите видови со употреба на нели оние пози, лажици, виљушки, кваки, нијагарини водопади и така натаму.

  Јас не можам да пробам ваков секс, гумичката ми е слаба, не држи многу, но ме интересира дали некоја женска пробала пишгазам, какво е чувството и др.....:?:
  :hai:@WildMk имаш ли пробано ваков секс?
   
  На Dadusicka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  54.342
  Пол:
  Женски
  Е луда си стварно:rofl::handshake:
   
  На Herrera и baba Rada им се допаѓа ова.
 3. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.602
  Допаѓања:
  171.663
  Пол:
  Женски
  Дај бабо линк од ова чудо инаку ќе ја кантосам темата:D
   
  На Feminka22, baba Rada и Dadusicka им се допаѓа ова.
 4. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.583
  Пол:
  Женски
 5. Alishan30

  Alishan30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  7.015
  Допаѓања:
  118.260
  Пол:
  Женски
  Бабеее мааа(facepalm)
  Кај ги наоѓаш овие работи?
  :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На cresa-jagoda и worrieddd им се допаѓа ова.
 6. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  19.192
  Допаѓања:
  262.184
  И мене бабе слабо вентилот, не мочоргазмосана ќе си умрам :(
   
 7. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.903
  Допаѓања:
  52.947
  Пол:
  Машки
  Ќе си умрев а немаше да знам дека вакво нешто постои:|
   
  На kolovoz му/ѝ се допаѓа ова.
 8. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  19.192
  Допаѓања:
  262.184
  Замисли како ми беше мене кога дознав за риминг... :(
   
 9. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.903
  Допаѓања:
  52.947
  Пол:
  Машки
  Дали е тоа она шо мислам? :|
   
 10. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  19.192
  Допаѓања:
  262.184
  Јас мислев дека е нешто за Рим, ама не било...
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.903
  Допаѓања:
  52.947
  Пол:
  Машки
  Јес јес,работа у Рим:| сејм хиар:worried:
   
 12. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.653
  Допаѓања:
  6.155
  Поради темава, темата како до Луксенбург ја прочитав: Како до лубрикант (facepalm).
  Ојдов да спијам, ова дефинитивно не е за мене.
   
 13. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.074
  Пол:
  Женски
  Јас помислив дека е нешто поврзано со мозокот...
  Те разбирам сега @CameliaMiller
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.