Пишуваме на дадена тема

Дискусија во 'Канта' започната од stefiy, 17 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefiy

  stefiy Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2011
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  71
  Мм ваква тема незнам дали има ако има избришете ја оваа :D
  овде ќе пишуваме на дадена тема може да се менува кога некој ќе напише состав на претходната зададена тема или темата ќе се менува на неколку дена вие одберете :)
  сега еве неколку наслови изберете еден и напишете па после кажете вие некоја тема
  - Зошто да не помогнам утешам израдувам
  - Сам/а на дождот
  - Чиста околина, здрав живот
  - Приказна
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  49.996
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.