1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пишување дневник

Дискусија во 'Канта' започната од Nana19, 27 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.753
  Здраво на сите кои што пишувате дневници или планирате да почнете...Не видов ваква тема и отворив нова но ако има друга заклучете ја слободно...
  Седејки така и мислејки на мојата љубов ми дојде до идеа да почнам да пишувам дневник иако тоа го имам правено но пишувам неколку дена и толку па овој пат решив да си направам цел днвник раскажувајки си ги мојте најбитни настани...Дали вие имате свои дневници и како изгледат и што нај често забележувате во нив...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.937
  Допаѓања:
  66.101
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.