Пишување летен дневник

Дискусија во 'Канта' започната од Kristina.R, 28 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  318
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  ако има ваква тема тогаш во канта ставе те ја ;)

  Иде лето па дали имате некој планови за пишување на дневник?Обично сите убави нешта се случуваат во лето..па затоа оваа година по прв пат ќе пишувам дневник 8) .Има ли некоја друга феминка која пишува или во план и е да пишува? :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.