1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пишување на рецензии

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од Femina, 23 декември 2014.

 1. Femina

  Femina Администратор Член на тимот

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  1.712
  Најпрво, честитки до сите добитнички на производите од dm. :party:

  Ве покануваме да започнете со објавување на рецензии за добиените производи. Би сакале текстовите да бидат објективни и да содржат што повеќе детали и информации за соодветниот производ. Ако имате можност, би било супер доколку ги надополните текстовите со ваши оригинални фотографии од производите.

  Рецензија можете да напишете во соодветната тема: Рецензии на производи на dm

  Повеќе не е валиден

  За да објавите рецензија, едноставно отворете нова тема во оваа категорија и изберете префикс „Рецензија“, а насловот копирајте го од соодветната тема за подарокот.

  dm drogerie markt  Фемина Форум.png

  Создај нова тема  Фемина Форум.png

  Првите рецензии се веќе објавени:
  РЕЦЕНЗИЈА: Balea Professional шампон и регенератор за долга коса од @levely
  РЕЦЕНЗИЈА: Balea Trend It Up спреј за права коса од @Anna-Banana

  Со нетрпение ги очекуваме и останатите рецензии. :)
   
  На Nausicaa му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Femina

  Femina Администратор Член на тимот

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  1.712
  Ги споивме сите теми за рецензии во една единствена тема, тука.

  Сите досегашни теми за рецензии моментално пренасочуваат кон новата тема, а за неколку дена ќе ги снема со цел расчистување на категоријата. :)

  Почетното мислење во темава е соодветно променето.
   
  На Doozy му/ѝ се допаѓа ова.