Пишување на рецензии

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од Femina, 23 декември 2014.

 1. Femina

  Femina Администратор Член на тимот

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  1.192
  Најпрво, честитки до сите добитнички на производите од dm. :party:

  Ве покануваме да започнете со објавување на рецензии за добиените производи. Би сакале текстовите да бидат објективни и да содржат што повеќе детали и информации за соодветниот производ. Ако имате можност, би било супер доколку ги надополните текстовите со ваши оригинални фотографии од производите.

  Рецензија можете да напишете во соодветната тема: Рецензии на производи на dm

  Повеќе не е валиден

  За да објавите рецензија, едноставно отворете нова тема во оваа категорија и изберете префикс „Рецензија“, а насловот копирајте го од соодветната тема за подарокот.

  dm drogerie markt  Фемина Форум.png

  Создај нова тема  Фемина Форум.png

  Првите рецензии се веќе објавени:
  РЕЦЕНЗИЈА: Balea Professional шампон и регенератор за долга коса од @levely
  РЕЦЕНЗИЈА: Balea Trend It Up спреј за права коса од @Anna-Banana

  Со нетрпение ги очекуваме и останатите рецензии. :)
   
  На Nausicaa му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Femina

  Femina Администратор Член на тимот

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  1.192
  Ги споивме сите теми за рецензии во една единствена тема, тука.

  Сите досегашни теми за рецензии моментално пренасочуваат кон новата тема, а за неколку дена ќе ги снема со цел расчистување на категоријата. :)

  Почетното мислење во темава е соодветно променето.
   
  На Doozy му/ѝ се допаѓа ова.