1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пијано или синтисајзер?

Дискусија во 'Канта' започната од ada123, 14 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ada123

  ada123 Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2016
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  7
  Дали свирите на пијано или синтисајзер?
  Како ви оди?
  Кој песни знаети да ги свирите?
  Убави марки на пијано или синтисајзер....
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.