1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Плавуши VS Темнокоси

Дискусија во 'Канта' започната од Lux, 7 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
  Темава не поттикнува дискусија и поради тоа ќе се заклучи, а мислењата ќе бидат префрлени во Вицови за плавуши.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.