Планирам..

Дискусија во 'Канта' започната од biggirlsdontcry, 17 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. biggirlsdontcry

  biggirlsdontcry Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  160
  Како што гласи темата планирам да..
  *Јас планирам летово да се офарбам со к‘на.Ако има црвена.Ете мерак ми е да видам дали ќе ми стои. :D
  *Планирам да земам оддеднаш да ги прочитам сите книги што ги земав од библиотека затоа што одамна се земени а јас друга си читав. :wasntme:
  *Планирам да станам од пц зошто дојде брат ми. :devil:

  ако сметаат модераторите дека темава е непотребна,нека ја избришат..

  Што планирате вие ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.815
  Допаѓања:
  53.785
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.