Планиран или спонтан секс?

Дискусија во 'Секс' започната од Theodora, 26 февруари 2011.

 1. Цвет88

  Цвет88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2017
  Пораки:
  2.620
  Допаѓања:
  16.264
  Пол:
  Женски
  Еми убав е... ај да не е :P
   
  На Mayday2019 и WildMk им се допаѓа ова.
 2. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  477
  Пол:
  Женски
  со дечкото секогаш кога сме еден кај друг дома се знае дека ќе падне тоа
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  286
  Пол:
  Женски
  Јас сум за спонтан. Некако ми е многу церемонии кога има дотерување, па спремање, па целото тоа некако ми прави тензија:)
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  1.774
  Пол:
  Машки
  Спонтам е најбољи, неочекувано од нигде никаде се дешава. И воопшто најјаките работи непланирано се дешаваат.
  Ама па и планираниот си има предности, така шо ќе се средиш, ќе спремиш некои работи да имаш некој џокер плус.

  Али најсладок е спонтан :D
   
  На Spiceyourlife и H.VAGA им се допаѓа ова.
 5. krofnicka27

  krofnicka27 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2016
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  9.706
  Пол:
  Женски
  Спонтан :D Нема потреба да објаснувам зошто :D
   
  На invisible23, DiCaprio и Spiceyourlife им се допаѓа ова.
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.250
  Пол:
  Женски
  Спонтан. Повозбудливо е. :P
   
  На invisible23, DiCaprio и t.a.m им се допаѓа ова.
 7. Spiceyourlife

  Spiceyourlife Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  451
  Пол:
  Женски
  Spontan sekako :) najvozbudliv e..
   
  На Vlaad и DiCaprio им се допаѓа ова.
 8. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.410
  Пол:
  Машки
  Спонтан. Не толку возбудлив, но е добар.
   
 9. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  1.498
  Допаѓања:
  4.905
  Пол:
  Женски
  Спонтано:inlove:
   
  На SugarHoney му/ѝ се допаѓа ова.
 10. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  742
  Пол:
  Женски
  Мене па планиран повеќе ме пали пошто цело време мислам на тоа додека не се случи. :rofl:
   
  На Принцезичка1, Роберт 7, Vlaad и 2 други им се допаѓа ова.
 11. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.962
  Допаѓања:
  50.008
  Пол:
  Машки
  Секој секс е убав ако знаеш правилно да го практикуваш :mm:
   
  На FallenAngell му/ѝ се допаѓа ова.
 12. jasbi

  jasbi Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  875
  Допаѓања:
  7.080
  Пол:
  Женски
  Plamiran, spontan ne mi pravi nikakva razlika ako e so toj sto sakam.
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Surveyor

  Surveyor Нов член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2020
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Ако прв пат се гледате а испадне спонтано?
   
 14. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  3.051
  Допаѓања:
  56.032
  И двата се добри на свој начин. Мене сепак ми е поинтересно кога е планирано.
  Самото планирање е убаво, одбирање и правење атмосфера, вино, свеќи, специјална долна облека и се' останато. И очекувањето на моментот е возбудливо. :)
   
  На SugarHoney му/ѝ се допаѓа ова.
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.257
  Допаѓања:
  157.251
  Ако ми се ебе, ќе се ебам.

  Има правило по колку пати гледање треба да имаш секс?
   
  На hermosa и inna.22 им се допаѓа ова.
 16. Surveyor

  Surveyor Нов член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2020
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Правила нема за ништо, слободно еби се, камо да има повеќе како тебе.:D
   
  На inna.22 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  17.257
  Допаѓања:
  157.251
  Абе и сите да се такви, може да не сакаат со тебе да се ебаат.

  Не спиј на тоа уше.
   
 18. Surveyor

  Surveyor Нов член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2020
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Тоа нека му мислат тие шо им треба таквиот секс. Мене засега не ми притребало, така да ок ми е.:)