1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пластични типсови

Дискусија во 'Тело' започната од chitaahgirl, 30 октомври 2014.

 1. chitaahgirl

  chitaahgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  22
  Дали знаете каде се продаваат пластични типсови, кои се најдобри и кој лепак држи најмногу ?
   
 2. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  Јас овие типови ги наоѓам на пазар на тезгите ... треба добро да разбараш а и не се многу скапи. Имаш различни пакувања 24 типси се 50 ден ...
  Исто така има сајтови каде што можеш да си порачаш секако тука е и али експрес ќе си најдеш разни амбалажи, цени и слично :))

  За лепак ... има лепак коишто го препорачуваат по парфимерии ама јас не сум за тоа јас користам супер бонд 6 ден е
   
 3. spenceroby

  spenceroby Нов член

  Се зачлени на:
  17 март 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Исто така има сајтови каде што можеш да си порачаш секако тука ??????