Пластични типсови

Дискусија во 'Тело' започната од chitaahgirl, 30 октомври 2014.

 1. chitaahgirl

  chitaahgirl Активен член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  22
  Дали знаете каде се продаваат пластични типсови, кои се најдобри и кој лепак држи најмногу ?
   
 2. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  482
  Пол:
  Женски
  Јас овие типови ги наоѓам на пазар на тезгите ... треба добро да разбараш а и не се многу скапи. Имаш различни пакувања 24 типси се 50 ден ...
  Исто така има сајтови каде што можеш да си порачаш секако тука е и али експрес ќе си најдеш разни амбалажи, цени и слично :))

  За лепак ... има лепак коишто го препорачуваат по парфимерии ама јас не сум за тоа јас користам супер бонд 6 ден е
   
 3. spenceroby

  spenceroby Нов член

  Се зачлени на:
  17 март 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Исто така има сајтови каде што можеш да си порачаш секако тука ??????