1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Платнен Гардеробер

Дискусија во 'Дом' започната од sweety90, 2 август 2019.

 1. sweety90

  sweety90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  221
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите,

  Не знам дали има отворена дискусија на темава, ама ако има слободно delete. :)

  Веќе подолго време на фб ми се појавуваат реклами во врска со платнени гардеробери како на сликата подолу, па ме интересира дали некој има користено за да сподели мислење.

  Ме интересира дали се стабилни откако ќе се наполни со алишта? :?:

  Некаде на нет прочитав дека максимумот што може да издржи металната конструкција е 50 кг.
  images (9).jpeg
   
  На АнеАце и cresa-jagoda им се допаѓа ова.