1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Плејстејшн 2 (Playstation 2)

Дискусија во 'Слободно време' започната од angel92, 12 октомври 2011.

 1. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.569
  Допаѓања:
  3.133
  Кои игри ви се омилени? Од каде ги набавивте?

  п.с. Каде можат да се најдат мемориски картички за ПС2 и колку пари се?
   
 2. Towelie

  Towelie Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2011
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  688
  Имав земено картичка за PS шоп од Нептун од ГТЦ,не верувам ни дека ќе ја најдам али мислам дека сеуште ги има,така да ако случајно проаѓаш од таму ѕирни дали има картички,во PS шопот гарантирано има мемориски.
  Ја сум малце поолдскул,се бафтав со години со PS кецот,штета што ласерот веќе не чита повеќето од игрите,инаку од поомилените би ги издвоил Tekken 3,Spyro the Dragon,Dino Crisis,Toy Story Racing,Wacky Races,Crash Team Racing,Crash Bash,Smurfs Racing,Buzz Lightyear of Star Comand... не ми текнува на други =)
   
 3. NightAir

  NightAir Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  394
  Допаѓања:
  491
  Каде може да се најде FIFA 12 за на PS3 девојки? ако знаете може и ЛП!
   
 4. Sramezlivoto

  Sramezlivoto Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  100
  Игри мислам дека имаше во 2be и One, a во ГТЦ сигурна сум дека имаше една таква продавница на 1 спрат. Инаку омилена игра ми е Краш по цел ден седев и играв, а посебно обожавав да се тркам со братми :D.. Имавме ПС1 пред 10тина години, а сега го нема изгоре од премногу работа :D
  Минатиот викенд со еден другар ни текна повторно на Краш ја симнавме на компјутер, набавивме рачки и игравме околу 10 часа.. Детска работа :D

  [​IMG]
   
 5. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  Playstation,некако никогаш не сум го сакала,не ми било којзнае што...за мене нинтендото си беше ЦАР-додека не прегрее од играње :D
   
 6. simona-i

  simona-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  30
  во слободно време уживам со брат ми да играм на плејстејшн обично се тркаме на Need for speed а многу сакам да ја играм и Tony Hawks 2 преинтересна ми е :D
   
 7. Queen-K

  Queen-K Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2013
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  8
  Имав едно време.. Ех, времиња беа тоа кога по цел ден окапував пред тв со рачките во рака :inlove: Ми фали тоа време кога не бев запознена со поимот интернет. ;( Сакам пак да си купам еден, ама да најдам игри малку потешко. Инаку најмногу ги играв Crash Team Racing, Crash Bandicoot, Bratz forevet Diamondz, Teken 4, GTA SA... уф уф еден куп ги имав, ама и тие отидоа со него .. ;(
   
 8. DragonSlayer

  DragonSlayer Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2015
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  154
  Пол:
  Женски
  Знае некој кафе да го носам мојот (ps3) да ми го чипираат (jailbreak) ??
   
 9. Miki4eca

  Miki4eca Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2019
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  205
  Пол:
  Женски
  Sony Playstation 4 Slim ili Playstation 5 ??
   
 10. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  3.288
  Допаѓања:
  20.743
  Пол:
  Женски
  Кај да најдам joystick за PS2? :D