1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Плишани играчки

Дискусија во 'Канта' започната од wr37713h, 12 октомври 2014.

 1. wr37713h

  wr37713h Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2014
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Каде можам да најдам плишани мечиња од оние големите што се и колку пари се?
  [​IMG]
  Не мора да е идентично како на сликата само да е големко и убавко
   
 2. Barbie20

  Barbie20 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  10.721
  Пол:
  Женски
  Ги има во Џамбо, а и во сите продавници за детски играчки.
  Цените на големите плишани мечки се над 1000 денари. Тешко да најдеш поефтини.