1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Плсссс!

Дискусија во 'Канта' започната од angela12, 23 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angela12

  angela12 Активен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  За утре ми е лектирата оливер твист, ве молам луѓе помогнете..
  Некако раскажете ми ја :((
  Фала ви мн ;*
   
 2. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  226
  некни ја имаше на сител филмот со оливер твист се чудам како не си го гледала ....
   
 3. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.987
  Пол:
  Женски
  Дури на 62 години ја обработувате Оливер Твист? Бре, напредна младина.
  Инаку штета таква книга да чекаш да ти биде раскажувана. Аман мавнете се од интернет и прочитајте нешто корисно.
   
 4. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  226
  баш така ццц
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.