Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Побунети (Insurgent) [2015]

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од teddi, 25 март 2015.

 1. teddi

  teddi Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2011
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  201
  Пол:
  Женски
  [​IMG]


  Голем фан сум на целата триологија.Пред неколку дена го гледав филмот и лично многу сум разочарана.Ретко и кога имаше допирна точка филмот со книгата и сметам дека тоа поради новиот директор некако филмот не формира некаква логичка целина.Имаше многу промени и мислам дека малку претерале со употребата на green screen.Ме интересира кое е вашето мислење?
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.705
  Допаѓања:
  49.434
  Пол:
  Женски
  Побунета, така е преведен насловот? Многу неубаво звучи.
   
 3. teddi

  teddi Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2011
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  201
  Пол:
  Женски
  поинаква триологија: Побунета насловот едноставно не ни привлекува внимание
   
 4. Minnie 1

  Minnie 1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 декември 2014
  Пораки:
  2.368
  Допаѓања:
  27.391
  Пол:
  Женски
  Edvaj cekam da go gledam(fingers)