1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Повреда за време на секс

Дискусија во 'Секс' започната од cavalli, 16 август 2018.

 1. cavalli

  cavalli Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  1.443
  Пол:
  Женски
  Девојки, дали сте биле повредени за време на сексуален однос ?
  Еве јас од многу див секс имав повреда на отворот од кој што крварев. Споделете искуства ако сте имале :)
   
  На Arjanit2021, SummerGirl и TheMagician им се допаѓа ова.
 2. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.752
  Пол:
  Машки
  Да ја благословам темава: имало некои повреди, и затоа од тогаш сум повнимателен со девојките, иако некои во занес сакас мн хардкор и јако..... После не планирам да ја носам на душа.
   
  На cavalli, honey.11 и Suzy F. им се допаѓа ова.
 3. David.wp17

  David.wp17 Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2017
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Машки
  Jas ednas promasiv. Tolku vrisna od bolka so se isplasiv mislev ja ubiv... Niso ne i bese eheee
   
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.326
  Пол:
  Женски
  Од кај знаеш дека ништо не и било? (facepalm)
   
 5. David.wp17

  David.wp17 Активен член

  Се зачлени на:
  22 август 2017
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Машки
  Se smiri malce i prodolzivme use pojako... :D
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.326
  Пол:
  Женски
  Ауууууу. Партали си ја направил. :lol:
   
  На Prijatelot, makedonkamak и honey.11 им се допаѓа ова.
 7. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.984
  Пол:
  Женски
  Под повреди , само мислам на модрици кои подоцна ги забележуваш, а за други типови повреди , не сакам да мислам. Нека прејдат во несреќен случај, тогаш.:lol:
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.326
  Пол:
  Женски
  Тогаш ќотек. До модрици не дошло.
   
  На makedonkamak му/ѝ се допаѓа ова.