1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Погачи

Дискусија во 'Канта' започната од Ammy.Lee, 26 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ammy.Lee

  Ammy.Lee Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2011
  Пораки:
  1.995
  Допаѓања:
  2.279
  Пол:
  Женски
  Обожавател сум на погачи,мајка ми правеше вчера па успеав да ја сликам погачата на излегување.За жал само не ја сликав кога се опече не бев дома.Тука можете да споделувате рецепти и слики од вашите направени погачи или направени од страна на вашите мајки/баби ..
  Не најдов тема слична на оваа а ако има кључ :bow:
   

  Прикачени фајлови:

  • IMG3149A.jpg
   IMG3149A.jpg
   Големина на фајлот:
   78,9 KB
   Прегледи:
   153
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.