Погледот низ вашиот прозорец

Дискусија во 'Дом' започната од Mayyya, 10 ноември 2013.

 1. DVAANGELA

  DVAANGELA Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  552
  Допаѓања:
  28.747
  Пол:
  Женски
  image.jpeg
   
  На teteks и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.251
  Допаѓања:
  122.466
  Пол:
  Женски
  Око мене се е бело.