1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок (Спенсер Џонсон)

Дискусија во 'Книги' започната од Alesii, 22 февруари 2012.

 1. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Jас ја добив на подарок оваа книга,ја прочитав и има многу вистини во неа??Дали сте ја прочитале вие?? :P