1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок за годишнина од брак

Дискусија во 'Канта' започната од taznickaimilicka, 24 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. taznickaimilicka

  taznickaimilicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  25
  Утре е годишнина од брак на наши блиски пријатели, па ен би сакала со празни раци да одамеЧ) дајте ви се молам некој предлог што да им подариме за годишнината.Фала ви однапред
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.345
  па можете нето за дома,некоја слика или убав украс...како и да е нешто што ќе биде за домот
   
  На N_V му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.