1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок за промоција на книга??

Дискусија во 'Канта' започната од biky, 6 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. biky

  biky Нов член

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  Моја најдобра другарка,следната недела ќе има промоција на книга.Па дали да и подарам нешто или дајте ми некој предлог.
   
 2. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.164
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  Можеш да и подариш еден букет црвени рози завиткани во украсна хартија за подароци што се продава во книжарници или,пак,една кутија чоколафни бонбони во облик на срце завиктана во иста таква хартија заедно со честитка со цвеќиња во којашто ќе и го честиташ успехот и ќе и посакаш уште многу други такви успеси сето тоа ставено во книжна торбичка за подароци што се продава во книжарница или,пак еден убав парфем завиткан во украсна хартија за подароци заедно со честитката со честитање на успехот!јас мислам дека ти дадов доволно идеи за еден скромен подарок за честитање на успехот на твојата најдобра другарка,е сега ти треба да одлучиш кој од овие мои предлози е најдоброто решение за подарок!И,секако,да не заборавиш да ја бакнеш во обравчињата,да ја прегрнеш јавно пред целата публика на промоцијата на книгата и јавно да и го честиташ успехот и да и посакаш уште многу такви успеси да и се множат затоа што со тој таков гест многу пријатно ќе ја изненадиш и цел живот на тоа ќе се сеќава!Поздрав и се најубаво! :* :* :inlove: :inlove: :inlove:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.