1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок за љубениот

Дискусија во 'Канта' започната од S-i-m-o-n-a, 22 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. S-i-m-o-n-a

  S-i-m-o-n-a Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2011
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  135
  Барав ваква тема ама ненајдов... Ако има нека ја избришат... НА пример за роденден шо би му подариле.. Еве сеа му се ближи роденденот па незнам шо да му купам.. Сакам некоја торта да му направам така малечка во вид на срценце... Ама и нешо да му купам .. Се думам шо ... Да не е ефтино а и да не е скапо .. нешо до 1000 ден .. Што би предложиле ? :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Има ваква тема, односно има повеќе теми за подароци
  Еве ја таа за роденден vrski/rodendenski-podarok-t95/
  Мислењата ќе ги префрлам таму.
   
  На Ema.Sk му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.