1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок за 8ми Март

Дискусија во 'Канта' започната од ekonomskifakultet, 4 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ekonomskifakultet

  ekonomskifakultet Активен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Девојкии каков подарок ке им порадите на вашите мајки за денот на жената?Ај кажете ми некоја идеа? :)
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  Jас веќе и поклонив на баба ми :D еден куп бапкарски дезодоранси :lol:
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.