Подарок по повод 8 март за форумџиката со најголем рејтинг

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 8 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vlubena

  vlubena Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  624
  Пирамидче создравје да си го трошиш парфемчето :*
  Среќен 8 ми март!!! :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 2. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.539
  Пирамид си заслужи, убаво ќе ја надополни парфемов твојата и така преубава колекција :) Со здравје да си го прскаш ;)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
  Едно големо БРАВО за ФЕМИНА и честитки до Пирамидата, го заслужуваш овој скромен подарок. Заслужено си ги добила и ѕвездичките. Се израдував и јас за тебе :) . Биди секогаш таква каква што си - насмеана и со здравје да си се прскаш од парфемчето. Исто и мене ми е мило и горда сум што сум член на овој форум. :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 4. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.272
  Честитки Пирамитка со здравје да си го служиш парфемчето и браво на фемина за идејата и за радоста која им ја пружаат на најдобрите феминки а и читателки на фемина веб страната ;)
  [​IMG]
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Biggie

  Biggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  62
  Ааа Пирамитче најзаслужено си го доби поклончето (ова најискрено го зборувам :x ) ! Со здравје да си го користиш и да, флитни по еднаш за нас :lol: .
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  Честитки Пирамидке, сосема заслужено! Со здравје да се прскаш. :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Glamour

  Glamour Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  42
  Пирамидке, си го заслужи парфемчето! Честитки и воедно среќен 8 март :f:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 8. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.011
  Допаѓања:
  632
  Пирамитке наша,честитки и среќен 8ми март,воедно :) :* :party: ^_^ Навистина е заслужено,не постои член кој може да остане рамнодушен на твоите мислења,сите зборови напишани од тебе имаат послебна магија,моќ.Секоја твоја реченица е вредна и заслужува почит,навистина! Уште еднаш,честитки од срце! :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.770
  Пирамитке, со здравје да си се служиш со парфемчево и нема да ти речам да се прсниш по еднаш и за нас, затоа што ќе треба да го потрошиш :D
  А Билчево секоја и‘ чест.
  Ти се клањам :bow:
   

  Прикачени фајлови:

  • 1670771.jpg
   1670771.jpg
   Големина на фајлот:
   9,4 KB
   Прегледи:
   98
  На Annath и Phyramide им се допаѓа ова.
 10. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.481
  Честитки!! Со здравје да си го трошиш парфемчето и СРЕЌЕН 8ми МАРТ :) :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 11. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.825
  Со здравје да си го трошиш парфемчето Phyramide :)
  Среќен 8-ми Март :f:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.973
  ваууууу пираМитке мори, лепото наша.....со здравје да си го прскаш парфемчето и да го заведуваш.....си знаеш кој, тој фраерот ;)
  :* :* :*


  ЛАЈК за Билката (закон е :rock: ) и Среќен Осми Март на сите! :)
   
  На Annath и Phyramide им се допаѓа ова.
 13. white.kitten

  white.kitten Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  76
  Честито и создравје да си го трошиш :rofl:
  А на сите девојки среќен 8-ми март :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.449
  БРАВО на Билката за ова !! Затоа што Пирамитка е форумџивката која дефинитивно го заслужува овој парфем една и единствена !! Пирамитке секое зборче ти вреди, секој твој пост го читам со задоволство и со насмевка на лицето па дури и да е најсериозна темата затоа што знаеш да зборуваш бре !! Честитки :* :*
   
  На Annath и Phyramide им се допаѓа ова.
 15. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.248
  Допаѓања:
  1.729
  Шуќур на едно место каде што нема местење и каде што е праведно даден подарокот. Пирамитче, со здравје да си го користиш и до година уште еден :D :hai:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 16. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.361
  Ааааа вака не. Јас дури сега видов :D А гледам таму во сдк пишала една форумџика и си викам што јас пропуштам ... пирамитка ќе си рече оваа не сака да ми честита :lol:

  Честитки драго пирамитче ... да си останеш таква оргинална, несекојдневна, уникатна, секогаш расположена и да си продолжиш со убавите постови кои верувам дека на сите ни будат насмевки на лицето.
  :* :* :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 17. bittersweet

  bittersweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2010
  Пораки:
  1.864
  Допаѓања:
  57.940
  Пол:
  Женски
  Постовите на Pyramide се причината која се зачленив на форумот.Све што ќе напише вреди,веќе почна страв да ми е да стиснам ми се допаѓа да не помисли дека сум и stalker :lol:

  Честитки за парфемот
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 18. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.644
  И од мене летаат честитики кон нашата уникатна Пирамидка.
  Мислам дека е заслужено, зошто секое „ми се допаѓа“ вредно си го заработи.
  Редок спој на хумор, реалистичност и шарм има во нејзините постови.

  Уште еднаш браво :clap

  И секоја чест за Фемина, и Билката :bow:
  Одлични сте !!! :rock:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 19. ehrgeizig123

  ehrgeizig123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2010
  Пораки:
  427
  Допаѓања:
  157
  Честитки и од мене до Пирамида :)
   
 20. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.731
  Пол:
  Женски
  Честитки и од мене и среќен 8ми Март :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.