Подарок по повод 8 март за форумџиката со најголем рејтинг

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 8 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.062
  Допаѓања:
  48.381
  Пол:
  Женски
  Честитки и од мене :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 2. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.295
  Честитки Пирамитке, сосема заслужен поклон :*
  Продолжи и понатаму со куцкање на убави мислења, а ние и понатаму радо ќе кликаме на ми се допаѓа ;)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 3. jarec6

  jarec6 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  3.453
  Пол:
  Женски
  Phyramide искрени честитки!
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Браво за Билчето, браво за нашата форумџика со најголем рејтинг :clap:
  Честитки Пирамитке, да продолжиш да ни пишуваш убави постови, со здравје да се прскаш со парфемчето и да се правиш важна :D
  И се разбира Среќен 8ми Март :f: :* :* :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  Пирамитке мила, со здравје да си го користиш парфемчето. Сосема заслужено. И едно огромно браво за Билката која знае како да не изненади! :clap: :* :hug:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MoDeRnA

  MoDeRnA Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  45
  Честитки и од мене и со здравје да си го користиш парфемот :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 7. eki4k2

  eki4k2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  41
  Phyramide честито заслужуваш.. ;) :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 8. xxAngelxx

  xxAngelxx Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  1.501
  Допаѓања:
  962
  Пол:
  Женски
  честитки и од мене со здравје да си го користиш и срекен 8 ми март на сите! :)
   
 9. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.918
  Пол:
  Женски
  Честито Пирамитче,заслужено :) Со среќа да си го користиш :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 10. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Пренесувам искрени честитки и од Вики44е :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.055
  Пол:
  Женски
  Пирамидке честитки, со здравје и среќа да си го користиш парфемчето!!! :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  1.636
  Абе јас цел ден го преспав денес,дури сеа гледам какво изненадување приредила Билката :D
  Таа е полна со изненадувања,веќе не ме чудат вакви работи,секоја чест :bow:
  Честитки Пирамидке,сосема заслужено. :*
  Лајк вака,лајк така али од лајк парфемче се добивало :lol:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 13. baby.90

  baby.90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  457
  Допаѓања:
  191
  Честитки и од мене за добиеното поклонче. Со здравје да си го трошиш Пирамидке :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 14. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  269
  Сосема заслужен рејтинг.Со среќа да си го користиш подарокот Пирамид.
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.343
  Пол:
  Женски
  Леле колкава редица сте направиле, човек не може да дојде на ред да честита :lol:
  Форумџиката со најголем рејтинг , нашата феминска Пирамида не, не не е Египетска и честитам за парфемот кој го доби , се надевам, ма 100% сум сигурна ќе ти остане во убаво сеќавање овој гест ;) ама и датумот ќе го паметиш ју ноу уат ај мин :D
  И секогаш кога ќе го помирисаш ќе се сеќаваш на нас и на Фемина
  (постов долг како за на Оскари, м , ама да си кажам Лукс нема да биде Лукс ако не прокоментира опширно на вакви изненадувања, сите на изненадување остануваат без зборови :o , а јас тогаш зборувам коѓомити касета сум голтнала :lol: )
   
  На Strumfeta93, Phyramide и FBI им се допаѓа ова.
 16. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.023
  интересни мислења кои залужуваат лајк,затоа честитки за парфемот пирамидке и со здравје да си го користиш и продолжи и понатаму да ни пишуваш во иста мера и во ист стил :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 17. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  552
  Пол:
  Женски
  честитки пирамидке!!навистина го заслужи парфемчето и рејтингот,со своите секогаш прекрасни и позитивни постови :clap:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 18. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  819
  Допаѓања:
  1.160
  Пол:
  Женски
  Честитки и од мене :clap:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 19. milky-candy

  milky-candy Нов член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  703
  Допаѓања:
  713
  Честитки за Pyramide!
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 20. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
  Cheers Phyramide :f:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.