Подарок по повод 8 март за форумџиката со најголем рејтинг

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 8 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. parrot

  parrot Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  417
  Честитки Пидамидке :) :) :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  16.244
  Допаѓања:
  136.440
  Пол:
  Женски
  Сосема заслужено, навистина! :clap: Посебно за една таква прекрасна личност како што е Пирамиткава наша, секој збор и' е на место! :clap: Навистина прекрасно изненадување (но морам да признаам дека очекував да има вакво нешто, сепак Билката сака да не' изненадува и тоа ептен пријатно).
  Пирамитке, честитки! :* Само продолжи со твојата позитивност и прекрасни мислења да ги збогатуваш странициве на форумов, секој може да научи по нешто од тебе, ако ништо друго, барем како да се биде оптимист и да се гледа на светлата страна од животот. :) :) :)
  Билке, секоја чест за изненадувањево - се надевам дека и понатаму вака ќе се продолжи, бидејќи има и многу, многу други форумџики кои заслужуваат вакви изненадувања. :)
   
  На Strumfeta93 и Phyramide им се допаѓа ова.
 3. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  238
  Ц.ц.ц 7 страници со честитки, а јас дури сега стасав да и честитам :tmi: :tmi: :tmi:
  Епа честитки Пирамид, со здравје да си го прскаш парфемчето.
  Богами заслужено ти е и тоа ептен ;) :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 4. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  Браво! Најзаслужено! Пирамид честитки и секоја чест. Со право го доби подарокот, затоа што секој пост ти е интересен, умен, квалитетен... Браво! Немам друго што да кажам, сега не сум толку активна тука, но сеуште знам кои се вистинските феминки. Не се ни дружиме многу, но знам да те ценам по твоите постови.

  И ај да не држам и јас говори, ти честитам од срце и пак ме насмеа со твојот пост за благодарност тука. :up: :up: :up:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.836
  Така е, верувам дека сите ќе се сложат со мене дека Пирамидче е нашата миленичка на форумов и сите за неа имаме само најубави зборови. Баш се радувам за тебе, па ај ако некогаш се собереме на Фемина собиранка да не прснеш сите по еднаш. :D :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 6. kejsi

  kejsi Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  28
  Честитки Пидамидке 8) :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 7. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.415
  Допаѓања:
  9.113
  Честитки. Самиот факт за рејтингот е доволен доказ за заслужено. Продолжи да пишуваш интересни постови, а ние ќе продолжиме со ѕвездичките :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Stam

  Stam Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2010
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  175
  Честитки Пирамид и со здравје да си се прскаш со парфемчето :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 9. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.684
  Честитки Пирамитке! И сакам едно прс прс :rofl:
  Ајде, па да ти се множат подароците од фемина ;)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  498
  Congratulations Pyramide, unique girl...нека се нижат постови и во иднина, а јас и понатаму со задоволство ќе ги читам.

  п.с. Среќен 9-ти март :lol:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 11. sonce777

  sonce777 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Честитки и од мене Пирамитке. :clap:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 12. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.447
  Допаѓања:
  2.645
  :o Дууури сега читам!
  Абе пирамиткее, заслужен ти е парфемот 10000000000...0% ! ;) Не знам што друго да кажам, освен Честиттооо, со здравје да си се прскаш! Па, да прснеш малку и натука :D :* :* :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.354
  Немате појма колку ми се допаѓа ова! Браво, ураа за Билката, ураа за Михајло! :D Најдобри сте!

  Пирамитке, мила, сега ќе не прскаш и со миривчето, освен со твоето присутство. Честитки драга! :*
   
  На Gordana10 и Phyramide им се допаѓа ова.
 14. Lady-PinkHeart

  Lady-PinkHeart Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  135
  Пирамитке, честитки и од мене, и Среќен Осми март на сите Феминки (жал ми е што доцнам еден ден, но вчера цел ден немав интернет дома :( ) :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Skorpija87

  Skorpija87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  314
  Допаѓања:
  68
  честитки и од мене со здравје да си го користиш ;)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.775
  А златни сте сите, златни сте! Фала уште еднаш за убавите зборови!

  Од сега па натаму ќе ви кажувам - море коа ќе ви ја прснам една! Поготово на тие што ми рекоа да прснам еднаш у нивно име :lol:

  ;)
   
  На Gordana10 и Angelche им се допаѓа ова.
 17. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Со здравје да си се прскаш мори Пирамиткичке слатка ! :) :*

  Браво за Билката ...постојано не изненадува ! :clap: :clap: :clap:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 18. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  744
  Пол:
  Женски
  :clap: :clap: :clap: Phyramide го заслужува тоа дури и повеќе од тоа ;)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Mygirl

  Mygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  846
  Еееј, па јас дури сега го видов ова :o Честитки Пирамитке, заслужено е! Море треба секој месец сите ние да збираме пари и да ти поклонуваме по нешто, зошто на сите ни го разубавуваш денот и не смееш до бесвест :D
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 20. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.158
  Допаѓања:
  4.945
  Нешто што ми предизвика насмевка на лицето е токму овој подарок што си го добила. Навистина ме прават среќни вакви моменти кога ќе видам дека нешто е навистина искрено и заслушено. Пирамитке драга да ни мирисаш прекрасно и со памет да го користиш :rofl: :rofl:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.