Подарок по повод 8 март за форумџиката со најголем рејтинг

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 8 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.527
  Допаѓања:
  12.704
  E jaс не ти стискам рака, сигурно те боли од толку ракување. Слично ко Доктрор Офболи кога се ракуваше со мајмуните што ги излечи. НАли? :geek:

  Ај прсни ми ја една сега, дека не се ракувам, ај, ај те молаам! :angel: Пирамид бе пааа. :(
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Blanca

  Blanca Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  498
  Честитки Пирамитке за подарокот.......сосема заслужено ;)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  374
  Пирамитче реално и заслужено! :angel: :clap:
  Само си ти продолжи да ни пишуваш ( имаш и што )!Обожавам да те читкам...често имам насмевка од 6ка до 6ка... :rofl:
  Топ си!
  Кис4е! :*

  Queen Likes Phyramide
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 4. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.332
  Допаѓања:
  1.571
  Пол:
  Женски
  Леле и јас сега гледам... :geek:
  Е Фемина стварно изненадува... Убаво, убавоо :wasntme:

  Пирамид(ка) :clap: што друго да ти кажам, со здравје да си го користиш :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Anjichka

  Anjichka Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  71
  :clap: Честитки!
  Со здравје да си го користиш парфемчето Пирамитке..
  Заслужено ти е !
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 6. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.034
  Пирамитке од моиве 1222 дадени лајкови сигурно 1000 кај тебе ми се, тоа значи дека ми должиш бар едно прскање со парфемчето :D
  Со здравје да си се прскаш, да ги опиваш со мирисот мужињата околу тебе ;)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 7. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  Честитки и од мене Пирамидке, малце доцнам ама искрено е. A и за друг пат спреми си некој говор не така неподготвена доаѓаш. :!: :rofl: :hug:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 8. sweetheart10

  sweetheart10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  159
  Сосема заслужено за прекрсните постови. :)
  Честитки и од мене :) :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  Јас сега гледам..

  Пирамитке честито, со здравје да си се прскаш со парфемчето.
  Имаш прекрасни постови.. :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 10. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.468
  Честито Пирамидке :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 11. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  честитки пирамидке, сосема заслужено :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 12. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.930
  Допаѓања:
  6.399
  Пол:
  Женски
  малку закаснето од мене можи ама пирамитке девојко честитики од срце :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 13. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.404
  Допаѓања:
  2.747
  Пирамитке секој твој пост го читам и можам да кажам дека поклончето е заслужено ,,до кај шо оди ,, - што викаме ние прилепчаните :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  Браво за најдобрата админка, нашата Билка, што секогаш подготвува екстра изненадувања.... ;)

  Инаку, честитки за Пирмадидка, навистина си ја заслужи наградата, бидејќи нејзините постови се навистина забавни, специфични и интересни на свој начин! Со здравје да си го користиш парфемчето!

  Уште еднаш, Пирамидка, искрено ти честитам! :* :*
  :D :D :D
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 15. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Леле јас дури сега видов. Нека ти е со среќа Пирамидке.
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  Лелеее а ја сега гледам :tmi: :tmi:
  Честито пирамитке со здравје да си го трошиш парфемчето, и да продолжиш да ни пишуваш прекрасни постови како и секогаш :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.932
  Честитки (I'm late :lol: ) :D
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.467
  Честитки за наградата Пирамитке, со здравје да си се прскаш со парфемот. Постовите ти се супер, секогаш интересни за читање, продолжи така! И...прсни се по еднаш и за нас со парфемот ;) :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 19. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.867
  Допаѓања:
  7.737
  Честитки со мало закаснување :D :D :D
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.