1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок според хороскопскиот знак

Дискусија во 'Канта' започната од Maeeeee, 12 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  104
  Незнам колку е точно ама најдов нешто за подароците според хороскопскиот знак,еве ќе споделам и со вас.Само напишете што хороскопски знак сте...Паа да видиме колку е точно...;)
   
 2. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
  Водолија :wasntme:
  Кај ми е подарокот :rofl:
   
 3. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.494
  Незнам што бара темава тука.. Би можела да биде во ,,Другата наука'' :wasntme:

  Патем и јас сум водолија..
   
 4. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  104
  Соррии на грешка тука ја ставив..;)
  Инаку еве за водолија-
  Секогаш се облекуваат по последна мода, па некое модерно парче облека или аксесоар ќе биде добредојдено во нивната гардероба. При изборот треба да знаете дека нивната боја е сината но ги сакаат и другите бои така да нема да згрешите за бојата. Иако тие се облекуваат според модата, секогаш врз себе имаат нешто уникатно кое ги дели од другите.
  Најважното нешто е подарокот да ја покажува вашата смисла за хумор или вашата фантазија. Колку пооригинален и понеочекуван е подарокот, толку посреќни ќе бидат тие. Надворешниот изглед на подароците не е важен за водолиите. Во секој подарок ќе најдат нешто корисно, па и доколку немате добра фантазија не се разочарувајте,доволно е да им подарите од срце!
   
 5. guguence

  guguence Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  291
  Допаѓања:
  317
  Пол:
  Женски
  ај види за близнак :rofl:
   
 6. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  478
  Ај и за стрелец
   
 7. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
  A зошто треба секој посебно да прашува? :^) На форумов има тооолку многу членови што ги опфаќаат сите хорскопски знаци. :)
   
  На Name, Katojiikutaka и WhiteAngel им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.