Подарок

Дискусија во 'Канта' започната од Celebrity3, 7 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Celebrity3

  Celebrity3 Активен член

  Се зачлени на:
  7 август 2013
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  3
  Епа феминистки ми треба ваша помош..Ми требаат идеи за некој необичен подарок за годишнина..:)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.719
  Допаѓања:
  53.349
  Пол:
  Женски
 3. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  3.257
  Пол:
  Женски
  Девојки идеја за подарок за роденден на мајката на дечко ми? :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.