1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок

Дискусија во 'Канта' започната од Маријана10, 16 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Маријана10

  Маријана10 Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Имам сестра 12 год. и сега на една нејзина другарка и е роденден па сакаат да ја изненадат со нешто, ама нешто што стварно ќе ја израдува... Јас и предложив покрај подарокот што ќе и го дадат плус и да купат одприлика 13 балони (бидејки девојчето ќе полни 13 год) и 50 бонбончиња и откако ќе ги надујат балоните внатре на ги стават балоните... Но сестрами рече дека не било ништо посебно... Ве молам дадете ми совет, но да не биде нешто скапо, они се 4 девојчиња и да речеме да дадат по 50 ден. таман докај 200 денари...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.