1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Подароци од dm – 30 производи babylove

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 17 јули 2015.

 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.475
  Драги форумџики,

  Јули им го посветуваме на производите на babylove. По тој повод, десет мајки од форумот добија подарок комплети бебешки производи од babylove. Добитнички се:


  @Kaffe
  • babylove подлога за повивање, 10 парчиња
  • babylove пудра за бебиња
  • babylove сапунче
  01.jpg

  @IveBrajan
  • babylove Ultra Sensitive крем против осип
  • babylove анатомска цуцла за бебиња 0-6 месеци, 2 парчиња
  • babylove сапунче
  02.jpg

  @slimy
  • babylove масло за тело
  • babylove подлога за повивање, 10 парчиња
  • babylove сапунче
  03.jpg

  @artemidis
  • babylove гел за миење лице и тело
  • babylove памучни туфери, 60 парчиња
  • babylove пудра за бебиња
  04.jpg

  @izi_1986
  • babylove лажички, 5 парчиња
  • babylove масло за тело
  • babylove мусли банана и јагодa
  05.jpg

  @НаталиЛили
  • babylove Sensitive купка
  • babylove лосион за добра ноќ
  • babylove памучни туфери, 60 парчиња
  06.jpg
  @irenna
  • babylove Mama маст за брадавици
  • babylove крем за лице и тело
  • babylove сапунче
  07.jpg
  @tincemajmunce
  • babylove Mama влошки за доилки 30 парчиња
  • babylove Sensitive купка
  • babylove Ultra Sensitive лосион за тело
  08.jpg
  @Kitten
  • babylove Ultra Sensitive лосион за тело
  • babylove памучни туфери
  • babylove шишенце 250 мл, 1 парче
  09.jpg
  @joy1
  • babylove анатомска цуцла за бебе од 16 месеци, 2 парчиња
  • babylove гел за миење лице и тело
  • babylove крем против осип со невен
  10.jpg

  Очекуваме објективни и сеопфатни рецензии за секој доделен подарок, кои ќе им служат на сите кои сакаат да се информираат за квалитетот на производите на dm. :)
   
  На cresa-jagoda, Eli23, angela19 и 11 други им се допаѓа ова.