1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подаруваме билети за концертот на Горан Бреговиќ (20 мај)

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 17 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.680
  Подаруваме 8 билета за концертот на Горан Бреговиќ кој ќе се одржи в петок (20 мај) во Скопје.

  Па, ако сте обожаватели на еден од најпопуларните балкански музичари, едноставно кликнете го копчето „Ми се допаѓа“ на ова мислење. Четирите пријавени форумџики со најмногу мислења/ѕвездички ќе добијат по два билета.

  За да бидеме фер, немаат право да учествуваат членови кои веќе добиле подарок од нас. :)

  Имате нешто помалку од еден час за да се пријавите, т.е. до 22:30.

  [​IMG]
   
  На L0ve, DOVERBA, unique123 и 24 други им се допаѓа ова.
 2. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Јас бидејќи не сум во можност да идам на концерти и гужви сеуште,нема да "Лајкнам". :)
  Сепак од мене имате едно гоолемо "Ми се допаѓа" за прекрасната идеја и вашата дарежливост :*
   
  На SanjaKirchner, julijana-beti, UbavkaBube и 2 други им се допаѓа ова.
 3. kalinaaa

  kalinaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  9
  Ете јас кликнав :)
   
  На julijana-beti му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Peperutka90

  Peperutka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.083
  И јас сакам билети, но не за мене, туку за да им ги подарам на моите родители на кој денес им е 23 годишнина од бракот! :)
   
  На julijana-beti му/ѝ се допаѓа ова.
 5. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  сакам, сакам сакам карта за Горан Бреговик
   
  На julijana-beti му/ѝ се допаѓа ова.
 6. julijana-beti

  julijana-beti Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  odamna ne sum imala prilika da gi cujam vo zivo.....od vremeto na sfrj..........bi sakala vleznici.........blagodaram
   
 7. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  баш сакам да лајкнам, ама во таква збрка сум, што додека трае школото, немам време за ништо.. :(
  Ај, некој следен пат.

  Браво за идејата, секогаш успевате да не изненадите :clap:
   
 8. Nightwalker

  Nightwalker Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.124
  Допаѓања:
  4.447
  Пол:
  Машки
  Доколку добијам, 2 драги личности ќе бидат многу изненадени! :)
   
 9. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.814
  Допаѓања:
  151.727
  Билката ама е за никаде,како сака да собира лајкови значи ц ц ц ц ц ц
  Карти ќе ви дадам,стискајте ми лајк!
  Јас кола ке ви купам! :D


  Се зезам!Не можев да додржам!
   
  На JoxyTheFreak, Lux, Ema.Sk и 9 други им се допаѓа ова.
 10. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Лилит дали право сфатив дека не исмеваш оние што лајкнавме? :wasntme:
   
 11. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.680
  По 2 билета добиваат:
  karina8, marama, Strumfeta93, KuklickaSk

  Ќе се трудиме почесто да ве изненадуваме вака. :)

  Ете ти лајк, да не се лутиш. :lol:

  P.S. Чекам кола!
   
  На LittleFairy, Lux, Ema.Sk и 30 други им се допаѓа ова.
 12. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Еве каде ми лежела среќата, прв пат и јас нешто да добијам токму овде на фемина ^_^
  Прекрасна идеја, голема благодарност до Билката :) .
   
  На BeYourself, Phyramide и Angelche им се допаѓа ова.
 13. Nightwalker

  Nightwalker Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.124
  Допаѓања:
  4.447
  Пол:
  Машки
  Честитки до оние што добија, им посакувам фантастичен петочен провод. :)
   
  На KuklickaSk, marama и Strumfeta93 им се допаѓа ова.
 14. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.208
  Допаѓања:
  89.526
  Пол:
  Женски
  Билке благодарам :*
  Плус се надевам ќе имам среќа да си ги запознаам феминкиве, затоа што ми се меѓу драгите :$
   
  На karak, BeYourself, OzzyAngel и 3 други им се допаѓа ова.
 15. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Убаво да си поминете девојки :*
   
  На KuklickaSk, karina8, marama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. KuklickaSk

  KuklickaSk Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  6.424
  Допаѓања:
  24.605
  ааа благодарам :* :* :inlove:
  А како да си ги подигнеме ? :$
   
  На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.544
  Благодариме Билке :) Таман матурски поклон од Фемина :$ :D
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Браво за Фемина и Билката. Девојки убав помин!
   
  На karina8, KuklickaSk, marama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.899
  Пол:
  Женски
  Убав помин девојки и честитки... :*
  Браво за идејата и дарежливоста :)
   
  На karina8, KuklickaSk, marama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.287
  На KuklickaSk, Strumfeta93, karina8 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.