1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подаруваме билети за Love&Happiness Festival (Градиште)

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 18 јули 2011.

 1. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.677
  Подаруваме 10 билета за Love&Happiness Festival во Градиште (22/23 јули). Се работи за блок билети, валидни и за двата дена.

  Па, ако сте во Охрид овој викенд и ако сте љубители на забави од ваков тип, кликнете „Ми се допаѓа“ на ова мислење. Петте најсреќни (т.е. најактивни/најлајкувани :lol:) форумџики ќе си добијат по две влезници.

  Како и досега, немаат право да учествуваат членови кои веќе добиле подарок од нас.

  Можете да се пријавувате до утре (19.07) на полноќ.
   

  Прикачени фајлови:

  На L0ve, GarpovaV, x.Daisy.x и 26 други им се допаѓа ова.
 2. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.606
  сакам сакам сакам сакам билетииииии :)
   
 3. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  691
  Пол:
  Женски
  епа јас неќам билети ;)
   
 4. unhappyy

  unhappyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  147
  И јас сакам билети :)
   
 5. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.677
  Билетите ги добиваат:

  1. happygirl
  2. macysh
  3. Rock-a-Fella
  4. LoVeR
  5. DAngel
  6. Lepaaa
  Не, не е грешка. „Пронајдовме“ уште две влезници, па подаруваме 6х2.

  Ве молам утре бидете онлајн за да се договориме околу подигнувањето на влезниците. На сите ви посакувам убав помин и луда забава. :)

  Дополнето: И kristii добива две влезници.
   
  На FortuneTeller.xD, BeYourself, kristii и 12 други им се допаѓа ова.
 6. Responsible

  Responsible Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2011
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  434
  Пол:
  Женски
  Честитки за добитничките&убав помин :)
   
  На LoVeR и Rock-a-Fella им се допаѓа ова.
 7. MissCupcake

  MissCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  263
  Честитки на победничките ви посакувам најубав помин. :*
   
  На Rock-a-Fella му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Queen-Nefertiti

  Queen-Nefertiti Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  46
  Честитки и од мене на добитниците ;)
   
  На LoVeR и Rock-a-Fella им се допаѓа ова.
 9. butterfly.93

  butterfly.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.099
  Допаѓања:
  655
  Честитки на добитниците, убав помин :)
   
 10. unhappyy

  unhappyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  147
  Честитки на сите ! :)
   
 11. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.677
  ВТОР ДЕЛ :lol:: Имаме уште 6 влезници.

  Процедурата е стандардна. Пријавете се со кликнување на копчето „Ми се допаѓа“ на ова мислење и влегувате во игра за добивање на две влезници за Love&Happiness Festival (Градиште).

  ВАЖНО: Ако немате можност да одите, не се пријавувајте.

  Пријавувањето ќе трае до 14:15. Бидете онлајн за да се договориме околу подигнувањето на влезниците.
   

  Прикачени фајлови:

  На QueenN, m2m2m2, WomanInRed и 5 други им се допаѓа ова.
 12. cool-girl

  cool-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  160
  честито на добитниците од дел 1 :D
   
 13. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.677
  Влезниците ги добиваат:

  • Marilyn-Monroe
  • thelittle17
  • unhappyy
  Честитки и ќе добиете ЛП за 2-3 минути. :)
   
  На FortuneTeller.xD, BeYourself, Hipica и 6 други им се допаѓа ова.
 14. cool-girl

  cool-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  160
  честито на добитничките happygirl, macysh, Rock-a-Fella, LoVeR, DAngel, Lepaaa, Marilyn-Monroe, thelittle17, unhappyy!
  :) :)
   
  На Lepaaa, Marilyn-Monroe и DAngel им се допаѓа ова.
 15. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.886
  Честитки happygirl, macysh, Rock-a-Fella, LoVeR, DAngel, Lepaaa, Marilyn-Monroe, thelittle17, unhappyy!

  Убаво да си поминете! :*
   
  На Lepaaa, Marilyn-Monroe, DAngel и 2 други им се допаѓа ова.
 16. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.661
  Пол:
  Женски
  лелеле скокам од среќааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа :rofl: :rofl: :rofl:
  2 влезници има така ?
   
 17. cool-girl

  cool-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  160
  да.сеите добитнички добиваат по 2 влезници!
  убаво да си поминете :)
   
  На Marilyn-Monroe и thelittle17 им се допаѓа ова.
 18. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.484
  Допаѓања:
  2.941
  happygirl, macysh, Rock-a-Fella, LoVeR, DAngel, Lepaaa, Marilyn-Monroe, thelittle17, unhappyy - Честитки! Убаво да си поминете! 8)
   
  На LoVeR и Marilyn-Monroe им се допаѓа ова.
 19. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Честитки на сите девојки. Убаво да си поминете на журката :)
   
  На LoVeR и Marilyn-Monroe им се допаѓа ова.
 20. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  Ќе има ли годинава билети ? :) :)
   

  Прикачени фајлови: