Подаруваме со dm: Супер неодоливи овошни кашички од babylove

Дискусија во 'Бебе' започната од Femina, 3 март 2021.

 1. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.903
  Допаѓања:
  7.598
  Честитки на добитничките. И јас ги купувам, ама моево бебче не знае да ги смука му ги истиснувам во кашичка. Иако е помал од годинка му дадов од таа со мајмунче на слика. Со кокос нешто е.