1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подвезици

Дискусија во 'Мода и стил' започната од SunnyGirl2, 16 септември 2013.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.964
  Допаѓања:
  5.486
  Дали и колку ги носите?

  Што мислите за нив?

  Прикачете слики од ваши (не)омилени...


  Се разбира темата доколку е дупла или несоодветна нека се избрише или премести :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Acka22, MarioCasas и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 2. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  5.803
  Допаѓања:
  26.067
  Пол:
  Женски
  Јас сакам да си купам такви како на првата слика :D
  Не носам, не сум носела до сега
  Ама сакам да си купам!
  Не за секојдневно носење, никако тоа :)
   
  На sugarlips му/ѝ се допаѓа ова.
 3. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.964
  Допаѓања:
  5.486
  ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • pinki.png
   pinki.png
   Големина на фајлот:
   87,3 KB
   Прегледи:
   459
  • crnko.png
   crnko.png
   Големина на фајлот:
   228,3 KB
   Прегледи:
   464
  • crno.png
   crno.png
   Големина на фајлот:
   221,3 KB
   Прегледи:
   458
  • se crno pa.png
   se crno pa.png
   Големина на фајлот:
   189,1 KB
   Прегледи:
   463
  • belki.png
   belki.png
   Големина на фајлот:
   274,1 KB
   Прегледи:
   461
  На Acka22, MarioCasas и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 4. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.563
  Допаѓања:
  31.062
  Пол:
  Женски
  Имам повеке пара дома, но претежно сите ми се црни. Еве нешто што ми се допага
   

  Прикачени фајлови:

  • dfg.jpg
   dfg.jpg
   Големина на фајлот:
   108,3 KB
   Прегледи:
   415
  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   13,4 KB
   Прегледи:
   414
  На Acka22, КикиМаус, Роберт 7 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.355
  Пол:
  Женски
  Не носам подвезици.
   
  На sugarlips му/ѝ се допаѓа ова.
 6. marijaneta

  marijaneta Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  34
  грешка голема :D
   
  На КикиМаус и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 7. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.319
  Допаѓања:
  2.757
  Пол:
  Машки
  Многу секси ствар!
  Ги обожавам а верувам и многу мажи ги сакаат. :)
   
  На КикиМаус, Роберт 7 и Arthur им се допаѓа ова.
 8. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.145
  Допаѓања:
  62.946
  Пол:
  Женски
  Досега не сум носела, но ме привлекуваат некако и сакам да купам. Еднаш барав, но не ми се допадна ништо и не купив.
   
  На sugarlips и Херкул им се допаѓа ова.
 9. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  788
  Пол:
  Женски
  Не би носела.Ми изгледаат к********.Не сум многу по секси долна облека :(
   
 10. #Пепи

  #Пепи Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2016
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  351
  Пол:
  Женски
  Досега не сум носаела ама и не сум имала некоја посебна желба да купам. Ама ништо не се знае, може ќе си купам некогаш ... хахахах :) :P
   
  На sugarlips му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Роберт 7

  Роберт 7 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  1.313
  Допаѓања:
  11.279
  Пол:
  Машки
  жена ми има неколку пара (црни и бели). Одлично изгледа во нив. Секако ги носи за посебни прилики , и многу добро чувство е кога сме на некоја забава или слично, а јас сум едниствениот кој знае дека ги носи под здолништето!
   
  На Bebulleee, Jasnabasna, КикиМаус и 5 други им се допаѓа ова.
 12. marijaneta

  marijaneta Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2014
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  34
 13. Majakisss

  Majakisss Нов член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  На КикиМаус и Херкул им се допаѓа ова.
 14. Sahlene

  Sahlene Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.218
  Пол:
  Женски
  Лајкензи
   
 15. honesty

  honesty Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2011
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  286
  каде има поголем избор?
   
 16. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.089
  Допаѓања:
  17.632
  Подвезици :inlove:
  Секако :P
  Инајќи предвид дека поголем дел од долниот веш ми е чипкан, лесно ми се вклопуваат
  Имам многу, во различни бои, некои од нив ми се комплети со корсети :P
   
  На valton, kolumnistot и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 17. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.115
  Допаѓања:
  2.912
  Пол:
  Женски
  Ja sakam da si kupam .....vo posledno vreme mi se javi zelba za ni hahaha :D kade da najdam ? :P
   
 18. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  22.849
  Допаѓања:
  149.856
  Пол:
  Женски
  Во Сара Фешн имаш убави.

  Јас си купив и ми стојат, ептен се мислев за нив и не сум навикната на нив. И така во ќеса стојат, може ќе ги облечам некогаш повторно.
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 19. biGirl

  biGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.115
  Допаѓања:
  2.912
  Пол:
  Женски
  Fala obavezno ke odam da si kupam :D
   
 20. teddytea

  teddytea Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2016
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  @biGirl Jas od Polzela kupuvam, imaat izbor i dobar kvalitet :)
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.