Подготовка за во болница?

Дискусија во 'Канта' започната од Bebulleee, 2 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.358
  Допаѓања:
  20.681
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки, порано гледав ама сега барав на форумов ама никако да најдам за подготовка за во болница. Би сакала да се запознаам со тоа што треба да се носи во болница. Чекам ваши искуства позз! :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
   
 2. Beautiful-Princess

  Beautiful-Princess Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2012
  Пораки:
  755
  Допаѓања:
  369
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.