1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подготовка на јадење

Дискусија во 'Канта' започната од s.m.i.l.e.e, 12 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. s.m.i.l.e.e

  s.m.i.l.e.e Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  2
  Ај ако сакате кажете ми некое вкусно лесно јадење да го подготвам до 4 часот...
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Помина 4 часот, не вреди сега и да кажеме :D
  Има многу теми во „Рецепти“ каде што можеш да најдеш нешто вкусно ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.