1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поддршка за сите оние што сакаат да забременат

Дискусија во 'Канта' започната од Bebulleee, 13 декември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bebulleee

  Bebulleee Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  4.857
  Допаѓања:
  22.257
  Пол:
  Женски
  Здраво, бидејќи имаше доста не доразбирање во темата за Поддршка, и беше заклучена од нашето недолично однесување и навреди.
  Денес решив да отворам нова тема, нова поддршка. Каде нема да дозволиме да се случуваат работи како во другата тема. Тука сме за поддршка, да си даваме совет, да се ислушаме една со друга.. Се надевам не е погрешно. ;)
   
  На podravka, flower30 и rose60 им се допаѓа ова.
 2. rose60

  rose60 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2015
  Пораки:
  923
  Допаѓања:
  2.753
  Пол:
  Женски
  Точно Бебуле не е погрешно добро си направила , оваа година уште малку и ке помини ,во нова 2016 да влезиме со срека и радост,болести да нема,мир и разбиране да владее во секоj дом, и од дното на душата посакувам да има многу многу бебенца во светов и ниедна жена коjа ке пати по бебенце.Сите да се радосни и да доживеат тоа наjубаво и наjискрено искуство.:sun::f:
   
  На podravka и Bebulleee им се допаѓа ова.
 3. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  23.744
  Допаѓања:
  108.733
  Ме збунивте, втора тема со ист наслов :)
  По што е различна оваа тема од другата - ајде малку да се дообјасни за да не оди во канта :)
   
 4. fs-fs-fs

  fs-fs-fs Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  809
  Допаѓања:
  800
  Пол:
  Женски
  Ако може да остани заклучена без да оди во канта во ред, но ако мора да оди во канта мислам дека не треба бидејќи наназад гледано имаше доста корисни совети. Тоа е моето мислење убав досадна недела ви посакувам :*
   
 5. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  23.744
  Допаѓања:
  108.733

  Ова е друга тема, не таа што мисиш :)
   
 6. fs-fs-fs

  fs-fs-fs Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  809
  Допаѓања:
  800
  Пол:
  Женски

  Видов и видов дека другата е заклучена но може да се гледаат постовите кои биле претходно. Но ако оди во канта ништо од сите совети таму !
   
 7. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  23.744
  Допаѓања:
  108.733
  Не си ме разбрала. Ако не пишеме зошто ова тема е различна од другата, админите ќе ја затворат. Сакам да си ја има таа тема, многу помогнала и помага.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.