1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поддршка за студенти

Дискусија во 'Канта' започната од macencef, 4 декември 2020.

?

Ми треба

Анкетата е затворена на 3 јануари 2021.
 1. Приватни часови

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Помош за пишување есеи итн

  0 глас(а)
  0,0%
 3. Учество во истражувања

  0 глас(а)
  0,0%
 4. Друго - ве молам во коментар допишете

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  2.044
  Допаѓања:
  3.026
  Пол:
  Женски
  Би сакала да знам каква поддршка во врска со студиите ви треба Во однос на полесно совладување на материјалот и полагање на испитите...мало истражување
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.