Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подземје (Алфа тв)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од mime87, 26 ноември 2014.

 1. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.932
  Пол:
  Женски
  Upload_ProgramskiDel_002-Podzemje-660_2014916131727.jpg Дали некоја ја гледа оваја серија?или јас сум единствено жениште што чека со нетрпение да почни и што ја гледа?:$ Значи од серите само Подземје ја гледам и уживам која доза на адреналин ја дава серијата неверојатно бугарите направиле одлилична работа а за момците да не коментирам....:smoke:
   
 2. TipTop

  TipTop Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  54
  Супер серија!Со нетрпение ја чекам секоја епизода :)
   
  На mime87 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. auroraa

  auroraa Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2013
  Пораки:
  385
  Допаѓања:
  839
  Во кој термин е серијава?
   
 4. Sky-butterfly

  Sky-butterfly Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 декември 2013
  Пораки:
  3.059
  Допаѓања:
  55.916
  Со мм секоја вечер ко навиени ја чекаме. Случајно ја откривме неодамна и се заразивме, а и добри ликови имаат, со добар уличен хумор.
  Јас тв воопшто не гледам, само за серијава го вклучуваме.
  Почнува некаде 10:30 навечер или малку покасно.
   
 5. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.932
  Пол:
  Женски
  10 i nesto na alfa veke e pocnata :) serijata e vrv...
   
 6. Zumbulce9

  Zumbulce9 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2014
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  652
  predobra serija
   
 7. MiaNmaR

  MiaNmaR Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  170
  Пол:
  Женски
  mime87 Не си единствена дома сите се навлечени на серијава 10 и 30 се знае пред тв сите хаха
   
 8. viki-dete

  viki-dete Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  686
  Допаѓања:
  765
  Пол:
  Женски
  Серијата е супер, одамна почнав со сомнеж да ја гледам и "случајно" сите 4 сезони ги изгледав. Сега сум во исчекување на 5тата. Моја препорака е подобро на youtube да гледате, на бугарски, отколку со синхронизација, многу е поинтересна и посмешна.
   
 9. didush

  didush Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  293
  Пол:
  Женски
  пред некој ден ја завршивме со дечко ми последната сезона и стварно се разочарав....прво оти Зори умре а после дека Попов се предаде и си призна....е многу е смотан жими се....и сега ќе испадни Мартин да ја води цела акција а Попов од затвор да го советува што да прај....глупости....крајот го усрале
   
 10. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.352
  Допаѓања:
  18.457
  Пол:
  Женски
  Претеруваат со хуморот за мој вкус. :tmi: Некому не му пречи, супер, до мене е. Интересна содржина, ама кога слушам толку вулгарности искажани во една епизода... не знам. Според содржината и окружувањето претставено, посилен јазик е очекуван и потребен, но... Ова според мој вкус си зборам.
   
  Последна измена: 5 декември 2014
 11. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  Мајка ми и татко ми не ја пропуштаат серијава, еве баш сега ја гледаат.
  Што знам јас, интересна е.
  Јас пцујам ама ова во серијава е претеризам и мислам дека поубаво би било да не ја синхронизираат, барем ќе научиме како се пцуе на бугарски, а и поинтересно би звучело.:lol:
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Sky-butterfly

  Sky-butterfly Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 декември 2013
  Пораки:
  3.059
  Допаѓања:
  55.916
  Јас воопшто не пцујам, ниту мм, ама не ми смета во серијата, напротив прилично ми е реална, тоа е тој свет.

  Секако детето ми е тогаш во кревет, инаку нема гледање пред него. :lol:
   
  Последна измена: 6 декември 2014