1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подигнување диплома

Дискусија во 'Образование' започната од simones, 6 март 2013.

 1. simones

  simones Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  0
  Ми требаат информации околу подигнување диплома на државниве факултети. Што треба да имам од документи и дали треба да се плати?
  Ви благодарам. :)