1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подолга Коса Кај Машки

Дискусија во 'Канта' започната од Evaaa11, 13 јуни 2018.

?

Дали Сакате Подолга Коса Кај Машки ?

 1. Да сакам

  2 глас(а)
  100,0%
 2. Не кратка сакам

  0 глас(а)
  0,0%
 3. Сакам ептен кратка

  0 глас(а)
  0,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Evaaa11

  Evaaa11 Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Женски
  Дали сакате подолга коса кај машки и ако да да пишете зашто дали ви е секси и итн ...
   
 2. Evaaa11

  Evaaa11 Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Женски
 3. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.836
  Зависи каде.
  Моментално во мк не би сакала долга, многу непрактична е во жештините.
  Во Сибир, колку подолга - толку подобро, барем како шалче ќе може да си ја користи.
   
 4. Afrodite¥

  Afrodite¥ Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2017
  Пораки:
  482
  Допаѓања:
  2.975
  Пол:
  Женски
  Генерално не сакам долга коса кај машко ама немам ништо против :)
   
 5. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.385
  Допаѓања:
  78.378
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.