1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Под среќна ѕвезда (Pod sretnom zvijezdom) [A1]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Barbica, 8 март 2011.

 1. Justinna

  Justinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  29
  знаете дали е снимена втората сезона? Барав јас на интернет ама за жал, неможев ништо да најдам. Ни дали е воопшто снимена ни ништо.