1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поети

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од One.Day.One.Girl, 2 март 2014.

 1. One.Day.One.Girl

  One.Day.One.Girl Активен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2013
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  40
  Здрааво :)
  Ајде нешо за 8ми март да напишеме малце рано...ама ајде да видиме како ке ги опишеме нашите мајки преку песна Ч ;)
   
 2. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.365
  Допаѓања:
  9.286
  Пол:
  Женски
  Хахха не ми текнуват сега, кога ќе седнам да подразмислам тогаш хха