1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пожелување се најдобро за Нова Година

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Adriana, 2 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  Знам дека има тема што и позелувате на ___ феминка за Нова Година, но тука ќе си праќаме поздрави!
  ако мислите дека не треба темава, тогаш слободно избришете ја


  Темава е да си пожелуваме среќна Нова Година и божиќни празници! Немам ништо против и со некоја слика или песничка ;) Па ајде можете да почнете иако има уште 29 дена :D ДА ЈА ДОНЕСЕМЕ БОЖИЌНАТА АТМОСВЕРА И НА ФЕМИНА!

  ПА ЈАС ВИ ПОЖЕЛУВАМ НА СИТЕ СЕ НАЈУБАВО! И ДА ПРОДОЛЖИМЕ ДА СЕ ДРУЖИМЕ :l:

  http://www.youtube.com/watch?v=J-8VCL4uSUc

  [​IMG]
   
  На Christina.A му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.979
  Допаѓања:
  142.213
  Не,темава не може да е реална...не може.
  И башка ја губи суштината без СВЕ,а не се!
   
  На pamelche и anabel-a им се допаѓа ова.
 3. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
 4. Christina.A

  Christina.A Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  552
  Допаѓања:
  354
  Посакувам сите да го преживееме крајот на светот и да си поминиме најубаво за новата година. :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На cheetah.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  ^И јас исто, верувам во тоа!
   
 6. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Нема потреба од темава, има теми за честитање, поздравување, желби итн.

  Еве и слична kafe-muabeti/srekna-nova-godina-t4506/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.