1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Позадина на компјутер

Дискусија во 'Канта' започната од seasopraime, 23 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  Не најдов ваква тема доколку има избришете ја
  Самото име кажува позадина на компјутер каква ви е моментално позадината на компјутерот
  ајде јас прва според мене па ми е и позадината ху-ху :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.907
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.