Поза 69

Дискусија во 'Секс' започната од shverkova, 31 март 2016.

 1. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.937
  Допаѓања:
  7.747
  Gluposti se toa za mene
  ..
   
 2. Jasminkabibibi

  Jasminkabibibi Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2016
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Женски
  Nema losi strani 69:P
  Ubavo e dvajcata da uzivaat istovremeno:)
   
  На didisi, Moll, КикиМаус и 2 други им се допаѓа ова.
 3. EdnaDevojka21

  EdnaDevojka21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2016
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  893
  Пол:
  Женски
  Ја практикуваме со дечко ми но не мнг често некако не сум мнг за оваа поза :)
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Tomka

  Tomka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Машки
  Sekogas ja praktikuvam dokolku partnerot e raspolozen za toa.Edno od najgolemite vozbuduvanja vo seksot
   
  На saren_petel му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Angela bejb

  Angela bejb Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2018
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  63
  Пол:
  Женски
  Ja obozuvam 69 swkogas koga imame seks
   
  На Arjanit2021, stoni1, Desi1991k и 3 други им се допаѓа ова.
 6. cavalli

  cavalli Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  1.426
  Пол:
  Женски
  69, двојно задоволство.. Да ја практикуваме
   
  На Arjanit2021, PogbaPol, diskreten32 и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  1.964
  Пол:
  Женски
  Незнам зошто но оваа 69 ми е многу глупава само еднаш имам пробано и никогаш повеќе :?:
   
  На WildMk и Shmizla94 им се допаѓа ова.
 8. pharmacy

  pharmacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  367
  Пол:
  Женски
  Ja obozavame so mm edna od omilenite.
   
  На diskreten32, Deni87 и Jessnow им се допаѓа ова.
 9. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.967
  Допаѓања:
  3.658
  Омилена ми е
   
  На Arjanit2021, PogbaPol, diskreten32 и 2 други им се допаѓа ова.
 10. A.27

  A.27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2018
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  739
  Пол:
  Машки
  Prekrasna e;)
   
 11. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  2.872
  Пол:
  Машки
  Edna od najdobrite pozi najslatkata
   
 12. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  301
  Пол:
  Женски
  Of course:)
   
  На Milan444, t.a.m, Arjanit2021 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Arjanit2021

  Arjanit2021 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2021
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Машки
  fenomenalna poza obostrano uzivanje
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 14. aci aci

  aci aci Активен член

  Се зачлени на:
  29 март 2021
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Женски
  vrvot na seksot :)
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  24.850
  Допаѓања:
  193.539
  Ич не ми се бендисва.
  Ме деконцентрира.
   
 16. Nekogas I sega

  Nekogas I sega Активен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2020
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Машки
  mene mi e dosta jaka, nejze ne..