1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Поинакви времиња (Geniş заманлар) [A1]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Barbica, 28 јануари 2011.

 1. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  487
  Нова несинхронзиирана турска серија на А1
  ПОИНАКВИ ВРЕМИЊА

  [​IMG]

  Серијата ќе се емитува секоја сабота и недела. Започнува утре во 17 часот.
  За прв пат се емитува турска серија на А1 која не е синхронизирана.
   
 2. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  15.007
  Допаѓања:
  99.587
  Пол:
  Женски
  АМИН ГОСПОДЕ ШТО НЕМА ДА Е СИНХРОНИЗИРАНА!! ЛЕЛЕЛЕ ФАЛА БОГУУУУУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
 3. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  487
  Се надевам и во иднина ќе даваат несинхронзиирани.

  Ако може некој од модераторите да го промени насловот и заманлар да го стави на латиница. Фала. :)
   
 4. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  Аман више со тие турски серии :|
   
 5. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  79
  Многу ми беше убава песната кога завршуваше серијата има некој линк?